(Česky) Klub posluchačů hudby

Co je KPH

Klub posluchačů hudby při umělecké agentuře JCH vznikl v roce 1995 jako věrnostní program pro návštěvníky koncertů Umělecké agentury JCH a jeho činnost se rozvinula zejména v souvislosti s konáním Mezinárodního koncertního cyklu CHARITAS. – link na Charitas V rámci tohoto koncertního cyklu vystupují v Praze i v dalších městech České republiky zahraniční poloprofesionální soubory. Umělecká agentura JCH zajišťuje členům Klubu posluchačů hudby bezplatné zasílání informací a pozvání na všechny koncerty tohoto cyklu. Vstupné na koncerty je pro členy klubu zdarma, nebo výrazně zvýhodněné, obvykle se vybírá pouze dobrovolný příspěvek, který je věnován na charitativní účely.

 

Podmínky členství v KPH

Členství v klubu je bezplatné.

 

Pro přihlášení do klubu je nutné vyplnit přihlášku na našich webových stránkách,  nebo při některém z našich koncertů, případně Vám ji rádi na vyžádání zašleme. Tímto se stáváte členem klubu, je Vám přiděleno členské číslo a poštou Vám zašleme členskou kartu.

 

Výhody členství v KPH

Pravidelně Vám budeme zasílat informace o plánovaných koncertech, jejich ucelený přehled a pozvánky, které jsou zároveň volnou vstupenkou pro dvě osoby. Pozvánky je také možno zasílat na Váš e-mail.

 

Členové klubu mohou na základě předložení platné členské karty získat zvýhodněné vstupné za 150 Kč na pravidelné varhanní koncerty v kostele sv. Františka v Praze (přímo u Karlova mostu), i na další mimořádné koncerty Umělecké agentury JCH. Přehledy těchto pravidelných i mimořádných koncertů naleznete v hudebních rubrikách obvyklých kulturních periodik.

 

Pro další informace nás můžete kontaktovat na info@jchart.cz nebo na tel. 272 736 724

 

 

Program koncertů

ne Události
Přihláška: PDF